Ania Wyszkoni wystąpi w Michałowicach

Michałowice

Sezon imprez plenerowych otwarty. Znamy kolejną gwiazdę, która odwiedzi nasz region. Tym razem chodzi o Michałowice, gdzie dla mieszkańców zaśpiewa Ania Wyszkoni.

Festyn gminny odbędzie się 18 czerwca, na placu przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Dokłądny program nie jest jeszcze znany, trwa dopinanie wszystkich atrakcji imprezy, ale wiadomo już na pewno, że kulminacyjnym momentem wspólnego świętowania będzie w tym roku właśnie koncert Ani Wyszkoni. Przed gwiazdą wieczoru odbędzie się recital muzyki włoskiej. Nie powinno zabraknąć miasteczka zabaw dla dzieci, ciekawych warsztatów i innych propozycji na miłe spędzenie czasu.

Sama Ania Wyszkoni zaprezentuje utwory ze swoje najnowszej płyty i nie tylko. Jej najbardziej znane hity to „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Wiem, że jesteś tam”. W marcu tego roku wydała krążek „Jestem tu nowa”, o którym sama mówi: – Trudno mi jednoznacznie sklasyfikować ten album, ciężko opisać go słowami, zresztą… po co? Przecież opowiadanie o muzyce to jak tańczenie o literaturze, więc znacznie sensowniej będzie po prostu go posłuchać, do czego gorąco namawiam. Mam nadzieję, że tak jak ja, nie będziecie mogli się od niego uwolnić.

Czy artystka porwie publiczność w Michałowicach? O tym przekonamy się 18 czerwca.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.