Kładka w Milanówku oddana do użytku

Milanówek

W ostatnim czasie kładka dla pieszych nad torami PKP w Milanówku przechodziła gruntowną przebudowę. Przeprawa jest już dostępna.

Chodzi o kładkę dla pieszych w ciągu ul. Przejazd w Milanówku. Remont obejmował kompleksowe prace naprawcze i konserwacyjne konstrukcji stalowej, wykonanie systemu odwodnienia, odtworzenie balustrad i osłon. Kładka zyskała także nową antypoślizgową nawierzchnię oraz oświetlenie.

Remont rozpoczął się 21 marca. Stopniowo przeprowadzano demontaż elementów obiektu. Jeden z etapów wymagał wyłączenia zasilania na tym odcinku trakcji kolejowej. Prace szły sprawnie i 21 czerwca włodarz Milanówka, Piotr Remiszewski, poinformował o zakończeniu prac.

Koszt remontu wyniósł przeszło 1 mln zł, a jego wykonawcą jest firma PRB MOSTY z Piaseczna. – Po gruntownej naprawie kładka będzie nam służyła jeszcze przez wiele lat – podkreśla burmistrz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Kładka w Milanówku oddana do użytku”

  1. fredzio pisze:

    Kto wyremontował ten obiekt? Miasto nie miało środków. WPR daje do zrozumienia, że burmistrz. Wiadomo kto płaci ten wymaga.

  2. [object Object] pisze:

    A gdzie ławeczka, która tam wcześniej stała? Mam nadzieję, że ją przywrócą

  3. dsad pisze:

    A od kiedy to takie kładki mogą istnieć? Przecież kładkę w pruszkowie rozebrano bo PKP nie zgodziło się żeby przy kolejach dużej prędkości taka kładka istniała. Zamiast tego mamy dziadoski tunel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły