Kampania wyborcza trwa. Sprawdź naszą ofertę reklamową

Reklama

21 października odbędą się wybory samorządowe. Gazeta WPR i portal WPR24.pl to największe media w powiatach pruszkowskim i grodziskim. Reklama w naszych mediach to gwarancja dotarcia do największej liczby mieszkańców w tym regionie.

Każdy z kandydatów, czy to na wójta, burmistrza lub prezydenta, a także i radnego, chce zaprezentować się z najlepszej strony, a przede wszystkim chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. I my to umożliwiamy.

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dedykowaną komitetom wyborczym i kandydatom. Reklamy ukażą się każdorazowo w pełnym nakładzie Gazety WPR, czyli 30 tys. egzemplarzy. Warto wiedzieć, że Gazeta kolportowana jest w sieci 200 punktów dystrybucyjnych. Ogłoszenia wyborcze będą umieszczane na stronach redakcyjnych, w sąsiedztwie tekstów o tematyce lokalnej.

Na dwa dni przed wyborami, czyli 19 października zaplanowaliśmy specjalne wyborcze wydanie Gazety WPR. Dodatkowo teksty redakcyjne o tematyce wyborczej będą odpowiednio wyróżnione. Ponadto na naszym portalu WPR24.pl wkrótce pojawi się zakładka WYBORY2018, jak już sama nazwa wskazuje, klikając w nią znajdziecie materiały związane z wyborami.

Kontakt z naszym działem reklamy:

Jolanta Ratkowska
tel. 882 062 932
jolanta.ratkowska@wprmedia.pl

Katarzyna Szulc-Ganowska
tel. 881 918 888
katarzyna.szulc-ganowska@wprmedia.pl

Biuro Reklamy
tel. (22) 758 77 88 wew.21
reklama@wprmedia.pl
www.wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.