Jest umowa na remont skrzyżowania Regulskiej i Bodycha w Regułach

Reguły

W miniony piątek 7 lipca władze starostwa powiatowego podpisały umowę na remont nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Regulskiej i Bodycha w Regułach.

Kilka dni temu odbiory przeszedł wyremontowany fragment ul. Dworcowej w Piastowie i Bodycha w Regułach . Dla kierowców z Piastowa to swego rodzaju alternatywa dla dojazdu do al. Jerozolimskich. Ten układ drogowy maj jednak jedno słabe ogniwo. To skrzyżowanie ulic Regulskiej i Bodycha w Regułach.

W miniony piątek umowę, na wykonanie nakładki bitumicznej na skrzyżowaniu drogi powiatowej ul. Regulskiej i ul. Bodycha w Regułach, z prezesem P.P.U.H. EFEKT Sp. z o.o., Krzysztofem Brudnowskim podpisał Zarząd Powiatu Pruszkowskiego, reprezentowany przez Grzegorza Kamińskiego Wicestarostę Pruszkowskiego i Wojciecha Hernera Członka Zarządu Powiatu Pruszkowskiego.

Koszt inwestycji to 430 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Jest umowa na remont skrzyżowania Regulskiej i Bodycha w Regułach”

  1. brwinowianin pisze:

    koń by się uśmiał, całe Aleje jerozolimskie od W-wa Włochy do Pruszkowa nadają się do remontu, a nie marne skrzyżowanie ! Tzn, że remontu za tej władzy powiatu pruszkowskiego(PO-KO-PSL) nie będzie . Dlaczego mnie to nie dziwi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły