Jeden chętny do przebudowy sali gimnastycznej w „Nansenie”

Piastów

Powiat pruszkowski ogłosił przetarg na remont sali gimnastycznej w Zespole Szkół im. Fridtjofa Nansena w Piastowie. Ofertę złożyła jedna firma.

Przypomnijmy: sala gimnastyczna w piastowskim Zespole Szkół im. F. Nansena ma przejść remont. Jakie prace przewidziano w tym zadaniu?

Projekt zakłada wymianę posadzki sportowej, nowe malowanie linii boisk (koszykówka i siatkówka), demontaż głośników i przygotowanie instalacji pod nowe nagłośnienie, a także przeniesienie oświetlenia ze ścian na sufit. Miały pojawić się też nowe drzwi, a w oknach elektryczne żaluzje. Ściany miały być naprawione i pomalowane, a kostkarze mieli wrzucać piłki do nowego kosza. Dodatkowo miał zostać zamontowany nowy sufit podwieszany oraz rekuperator dachowy. Wymieniona miałą być także instalacja elektryczna.

Termin na realizację zamówienia to minimum 35, a maksimum 60 dni od dnia podpisania umowy. Do przetargu zgłosiła się jedna firma, P.U.H „SUM” Jan Stachula, która zaproponowała za wykonanie tego zadania ponad 983 tys. zł. Realizacja zadania stanęła zatem pod znakiem zapytania, gdyż powiat zarezerwował na nie w swoim budżecie kwotę 570 tys. zł. Magistrat nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.