Groził nożem współlokatorowi

Region

40-letni mężczyzna wielokrotnie groził nożem swojemu współlokatorowi. Agresor został zatrzymany i otrzymał zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.

Do dyżurnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zadzwonił pokrzywdzony z prośba o interwencję wobec współlokatora. Z informacji wynikało, że dzielący z nim lokum 40-latek wielokrotnie groził mu pozbawieniem życia i uszkodzeniem ciała. Groźby wypowiadał trzymając w ręku nóż. Na wskazany adres wysłany został patrol policji.

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna usłyszał też zarzuty. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru policji. Dodatkowo 40-latek ma zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym, a ponad to otrzymał nakaz niezwłocznego opuszczenia lokalu mieszkalnego wynajmowanego wspólnie z poszkodowanym .

Czynności w sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Groził nożem współlokatorowi”

  1. Polak pisze:

    Brak informacji o narodowości, czyli wiadomo, że przyjaciel ze Wschodu. Takie kozaki, że zamiast bronić kraju robią wojnę w Polsce…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe