Dokonał rozboju na 93-latce, grozi mu do 12 lat

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego doprowadzili do zatrzymania i osadzenia w areszcie tymczasowym 37-latka, który dokonał rozboju na 93-letniej kobiecie. Grozi mu do 12 lat pobawienia wolności.

Mundurowi z grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie od starszej mieszkanki gminy. Nieznany mężczyzna napadł ją w domu i zabrał pieniądze. Policjanci z Wydziału Kryminalnego po intensywnej pracy operacyjnej wytypowali sprawcę.

– Podejrzany przez kilka tygodni ukrywał się i zmieniał miejsca zamieszkania – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim. Gdy tylko policjanci ustalili jego aktualny adres, natychmiast pojechali na miejsce, by go zatrzymać. Na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli ubranie, które mężczyzna miał na sobie w dni przestępstwa. Po zatrzymaniu, 37-latek trafił do policyjnej celi.

Wszystkie materiały przekazano do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Tam mężczyzna usłyszał także zarzut dokonania rozboju. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt tymczasowy na 3 miesiące. Ponadto 37-latek już był karany za podobny czyn, zatem odpowie przed sądem w warunkach recydywy. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Dokonał rozboju na 93-latce, grozi mu do 12 lat”

  1. Walek pisze:

    Co za gnój.

  2. robot pisze:

    Ten czarny prostokąt proszę zmniejszyć. Mocno.

  3. Brwinowianin pisze:

    Jakby tego dokonał Jerzy Stuhr to ta 93 -latka jeszcze by musiała mu dopłacać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe