Będzie smacznie pod obserwatorium

Grodzisk Maz.

Hala sportowa w Grodzisku Mazowieckim to jedna z „gorętszych” inwestycji w regionie. Budowa idzie zgodnie z planem – inwestycja zostanie zrealizowana do końca sierpnia. Teraz na zagospodarowanie czeka lokal na parterze.

Prawie wszystkie pomieszczenia hali są zagospodarowane. Także dach, na którym pojawi się obserwatorium. Pozostał jeden, 255-metrowy lokal na parterze. Gmina planuje tam restaurację. Ogłosiła właśnie przetarg na wynajem tego lokalu.

255-metrowy lokal posiada ponad 71 mkw zaplecza i 183 mkw sali jadalnej. Jest jeszcze w stanie surowym, zatem możliwe będzie naniesienie pewnych zmian. Będzie wyposażony w instalacje wewnętrzne.

Potencjalni najemcy będą mogli obejrzeć lokal do 25 sierpnia. Do tego czasu mogą także wpłacić wadium. Przetarg na wynajem odbędzie się 29 sierpnia o godz. 12.00 w sali konferencyjnej willi Niespodzianka. Najemca zostanie wyłoniony w drodze licytacji stawki miesięcznego czynszu.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.