3 najważniejsze funkcje nowoczesnego klimatyzatora domowego

Art. Sponsorowany

Kto powiedział, że klimatyzacja ma służyć wyłącznie do chłodzenia pomieszczeń podczas gorącego lata? Dzisiejsze klimatyzatory potrafią o wiele więcej, a ich obsługa jest intuicyjna i dopasowana do potrzeb domowników. Nie wierzysz? Poznaj 3 najważniejsze funkcje nowoczesnych klimatyzatorów do mieszkania.

Jakie dodatkowe funkcje mają klimatyzatory?

Klimatyzatory coraz częściej trafiają do naszych domów. Jednak zanim zdecydujesz się na montaż tego urządzenia, poświęć chwilę na wybranie modelu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Co zatem może robić klimatyzacja poza chłodzeniem? Oto 3 najważniejsze funkcje, które może posiadać Twój klimatyzator:

– grzanie,
– oczyszczanie powietrza,
– zdalne sterowanie WiFi.

Sprawdź, co dzięki nim zyskasz.

1.      Chłodzi latem, grzeje zimą

Nowoczesne klimatyzatory, poza funkcją chłodzenia, mają również opcję ogrzewania pomieszczeń. Dzięki temu inwestujesz w montaż urządzenia, które wykorzystujesz przez cały rok. Wystarczy, że wybierzesz klimatyzator wyposażony w pompę ciepła.

2.      Zapewnia czyste powietrze

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że klimatyzacja domowa posiada specjalne filtry, które usuwają groźne dla zdrowia zanieczyszczenia. Dzięki temu masz pewność, że oddychasz czystym powietrzem.

3.      Umożliwia zdalne sterowanie

Jeszcze do niedawna z korzystaniem z klimatyzacji wiązał się pewien dylemat: czy lepiej pozostawić włączone urządzenie podczas nieobecności i wrócić do przyjemnie schłodzonego domu, ale zużywać sporo energii, czy też lepiej zaoszczędzić na rachunkach za prąd i włączać klimatyzację dopiero po powrocie do mieszkania?

Dziś już nie musisz zadawać sobie tego pytania. Wystarczy, że zdecydujesz się na klimatyzator domowy z funkcją zdalnego sterowania WiFi. W ten sposób w ciągu dnia czy podczas Twojego wyjazdu urządzenie może pozostawać wyłączone, a opcję chłodzenia uruchomisz np. w drodze z pracy czy wakacji. Dzięki temu do czasu Twojego powrotu w domu będzie panowała komfortowa temperatura, bez względu na pogodę za oknem.

Dawniej klimatyzatory służyły wyłącznie do chłodzenia pomieszczeń, dziś dodatkowo grzeją i oczyszczają powietrze. A dzięki zdalnemu sterowaniu WiFi możesz cieszyć się komfortem korzystania z klimatyzacji w mieszkaniu bez nadmiernego zużywania energii.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.