Zdobądź bilety na spektakl „Lunch o północy”

Otrębusy

„Lunch o północy” już 6 marca w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu? Dla wielu mężczyzn jest to nie lada wyzwanie. Roman wpada na pomysł, aby żonie Barbarze zrobić niespodziankę. Do jeszcze niewykończonego domu zaprasza poznaną przez internet parę, aby zorganizować frywolną zabawę.

Problem w tym, że do Romana i Barbary trafiają niewłaściwi ludzie. Udaje im się jednak znaleźć płaszczyznę porozumienia. Pary dyskutują o związkach, miłości, perwersyjnych marzeniach i nie tylko. O czym jeszcze rozmawiają Roman i Barbara z gośćmi? Można będzie się o tym przekonać już 6 marca w Mateczniku Mazowsze.

W rolach głównych zaprezentują się Joanna Kurowska, Piotr Gąsowski, Paweł Królikowski oraz Anna Oberc. Chcesz zobaczyć „Lunch o północy”? Kup bilet bądź spróbuj sił w w przygotowanym przez nas i organizatora konkursie. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na spektakl. Co trzeba zrobić, aby je zdobyć? Jeśli chcecie wygrać wejściówki na spektakl w reżyserii Jakuba Przebindowskiego należy wysłać maila w tytule wpisując „Lunch o północy”. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Wygrają osoby, które w środę, 2 marca, jako pierwsze o godz. 12.00 przyślą maila na adres: konkurs@wpr24.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Start: niedziela, 6 marca, godz. 17.00.
Miejsce: Matecznik Mazowsze w Otrębusach, ul. Świerkowa 2.
Bilety: 95 zł

WYNIKI: 

DOMINIK SZLASA 
MAŁGORZATA BRATUS

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.