Zamieszkaj w „Zielonej Podkowie”

Art. Sponsorowany

Osiedle Zielona Podkowa to nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w urokliwej miejscowości Otrębusy w gminie Brwinów.

Zielona Podkowa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy sąsiadujący z istniejącą jednorodzinną zabudową. Kompleks składa się z prestiżowych apartamentów z przestronnymi ogrodami do wyłącznego korzystania

Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach ceniących spokój i wygodę. Zielona Podkowa to idealne miejsce do zamieszkania dla osób pracujących w Warszawie, który po ciężkim dniu pracy chcą odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku w otoczeniu zieleni. Bliskość lasów i słynnej Podkowy Leśnej sprawiają, że lokalizacja kompleksu jest niezwykle atrakcyjna.

Bliskość terenów rekreacyjnych pozwoli mieszańcom na aktywny wypoczynek i zapewni im wysoki komfort mieszkania. Inwestycja wyróżniać się będzie również wysokim standardem wykończenia z głównym naciskiem na zieleń i zagospodarowanie terenu.

– doskonała lokalizacja 100 m od WKD Otrębusy (30 min. do Warszawy)
– spokój i wygoda
– bliskość natury i terenów rekreacyjnych
– bezpośredni dostęp do usług
– bezpośredni dostęp do szkoły i przedszkola
– przestronne ogrody

Chcesz żyć blisko natury i jednocześnie pracować w stolicy ? Zamieszkaj na naszym osiedlu !
Sprzedaż mieszkań 576-040-068
https://adatex.pl/zielona-podkowa/

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.