Tata małego Adasia odebrał wózek

Grodzisk Maz.

Jeszcze dwa tygodnie temu informowaliśmy, że mały Adaś z Grodziska Mazowieckiego otrzyma w prezencie wielofunkcyjny wózek. Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej sprzęt odebrał tata chłopca.

W Grodzisku Mazowieckim to już tradycja. Od wielu lat urząd miasta wręcza prezent dla pierwszego mieszkańca urodzonego w nowym roku. Nie było istotne w jakim szpitalu urodzi się dziecko, ważne, aby mama była zameldowana w grodziskiej gminie. Do 8 stycznia rodzice musieli dostarczyć dokument potwierdzający dzień i godzinę narodzin pociechy. Ten maluch, który urodził się najwcześniej w nowym roku miał otrzymać wózek.
 
W tym roku szczęśliwcem stał się mały Adaś. Jego rodzice, Karolina i Jakub Boguszewscy, zupełnie nie spodziewali się, że to ich dziecko będzie pierwszym mieszkańcem. Jednak postanowili wziąć udział w zabawie. Podczas wczorajszej (27 stycznia – przyp. red.) sesji Rady Miejskiej wózek oficjalnie odebrał tata Adasia.

Mały Adaś przyszedł na świat 1 stycznia o godzinie 16.03. Wówczas chłopiec mierzył 56 centymetrów i ważył 3,87 kilogramów.

Szczęśliwa rodzina w komplecie:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.