Strażnicy odzyskali skradziony telefon

Grodzisk Maz.

13 kwietnia wieczorem strażnicy miejscy patrolujący rejon dworca PKP w Grodzisku Maz. otrzymali informację, że mężczyzna oferuje drugiemu telefon po okazyjnej cenie. Okazało się, że sprzęt jest kradziony.

– Przed godziną 23 patrolujący rejon dworca PKP w Grodzisku Mazowieckim strażnicy miejscy otrzymali sygnał o okazyjnej transakcji dotyczącej oferowania do sprzedaży telefonu komórkowego przez podejrzanie zachowującego się n/n mężczyznę – informują grodziscy strażnicy.

Dalsze czynności funkcjonariuszy straży miejskiej doprowadziły do ustalenia kupującego trefny towar oraz mężczyznę, który oferował telefon po okazyjnej cenie. Okazało się, że był znany strażnikom z wcześniejszych interwencji. 

– Mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim, gdzie okazało się, że telefon komórkowy został wcześniej skradziony. Mężczyźni pozostali już w komendzie Policji do dalszych czynności procesowych i dyspozycji wyjaśniających sprawę policjantów – czytamy dalej.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.