Zembrowski trafił do Znicza

Piłka Nożna

Znicz Pruszków dokonał kolejnego transferu. W I lidze w żółto-czerwonej koszulce zaprezentuje się Rafał Zembrowski, który ostatnio bronił barw Pogoni Siedlce.

25-latek po roku zdecydował się na zmianę klubu. Przed sezonem 2015/2016 Zembrowski przeniósł się do Siedlec z Dolcana Ząbki. W Pogoni obrońca rozegrał 32 spotkania w I lidze i raz wpisał się na listę strzelców. 

Zembrowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Ursusie Warszawa, z którego trafił do warszawskiej Polonii. Następnie grał w Wiśle Płock i Dolcanie Ząbki.

Sztab szkoleniowy Znicza obserwował obrońcę podczas zgrupowania w Trzciance. Zembrowski miał okazję wystąpić w sparingach z Berliner AK oraz VfL Wolfsburg II. Uznano, że 25-latek będzie wzmocnieniem zespołu szykującego się do występów w I lidze. W związku z tym klub zdecydował się zakontraktować byłego zawodnika siedleckiej Pogoni.

To nie pierwszy transfer tego lata w wykonaniu żółto-czerwonych. Wcześniej do Pruszkowa na zasadzie wypożyczenia z Piasta Gliwice trafił Mateusz Długołęcki.

Do tej pory z klubem pożegnali się: Arkadiusz Jędrych, Paweł Kaczmarek oraz Tomasz Chałas.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.