Triumf Znicza

Region

Drużyna znicza Pruszków w inauguracyjnym meczu II ligi piłkarskiej pokonała Stal Sandeco Rzeszów 3:1.

Od pierwszej minuty spotkania inicjatywę na murawie przejęli zawodnicy pruszkowskiej drużyny. Znicz potrzebował zaledwie 10 minut by wyjść na dwubramkowe prowadzenie. W drugiej minucie meczu idealnie wycelował Bartek Osoliński i umieścił piłkę w bramce Stali. Niespełna osiem minut później bramkarza rzeszowskiego klubu pokonał Paweł Tomczyk, ustanawiając wynik na 2:0 dla Znicza.

W drugiej połowie spotkania gospodarzom udało się zdobyć bramkę kontaktową. W 54 minucie pruszkowskiego bramkarza pokonał Wojciech Fabianowski. Jednak Znicz nie zwlekał długo z odpowiedzią. Trzeciego gola dla klubu z Pruszkowa w 60 minucie zdobył Tomasz Felisiak ustanawiając wynik meczu na 3:1 dla Znicza.

Trener Robert Podoliński po meczu stwierdził, ze jest zadowolony ze zwycięstwa i zdobycia trzech punktów. Docenił również zawodników Stali, którzy byli godnymi przeciwnikami. W kolejnym spotkaniu Znicz zmierzy się na wyjeździe z drużyną Wigry Suwałki.