Pasmo porażek trwa

Za nami kolejny już mecz Znicza Basket Pruszków. Koszykarze mieli okazję do przerwania pasma porażek. Niestety i tym razem zabrakło szczęścia.

Podopieczni Michała Spychały w pierwszej kwarcie podjęli walkę z rywalem. Jednak zawodnicy z drużyny Decka Pelplin nie pozwolili im przejąć prymu na parkiecie. Obie drużyny szły dosłownie łeb w łeb. Pruszkowianie mieli jednak nieco więcej szczęścia i wyszli na niewielkie bo dwupunktowe prowadzenie. (18:16).

Niestety w drugiej odsłonie meczu na parkiecie „pierwsze skrzypce” grali rywale. Szybko odrobili straty i wypracowali sześciopunktową przewagę. Koszykarze Znicza starali się dotrzymać im kroku. Ale starania spełzły na niczym.

Okazało się, że stracone w pierwszej odsłonie meczu sześć punktów będzie nie do odrobienia. Mimo niezwykle wyrównanej walki zawodnicy Znicz Basket nie zdołali do końca spotkania odrobić strat. Tym samym nie przerwali złego pasma porażek. Może kolejny mecz będzie szczęśliwy dla podopiecznych Michała Spychały.

Znicz Basket Pruszków – Decka Pelpin 71:77 (18:16; 19:24; 15:16; 19:21).