Ostre rozgrywki w niskich ligach

Piłka Nożna

Piłkarze z niskich lig są już po wakacjach. Za nami kilka ligowych kolejek. Jak okoliczne drużyny poradziły sobie w miniony weekend? Kto cieszy się z wygranej, a kto musiał przełknąć gorycz porażki?

W rozgrywkach ligi okręgowej w tym sezonie występuje wiele drużyn z naszego powiatu. Niebawem będziemy więc mogli oglądać derby regionu. Ale na to przyjdzie pora. W ubiegły weekend Naprzód Brwinów pokonał na wyjeździe Milan Milanówek 2:0. Z trzech oczek może się cieszyć również drużyna LKS Chlebnia, która rozgromiła Świt Warszawa 3:1. Jeszcze lepiej spisali się piłkarze rezerw Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Grodziszczanie w wyjazdowym spotkaniu z Rysiem Laski wygrali aż 4:0. Triumfy świętowały również zespoły ze Złotokłosu i Piastowa. Perła Zotokłos pokonała FC Lesznowola, a Piast Piastów okazał się lepszy od Józefovii Józefów. W obu spotkaniach padł wynik 2:1. W miniony weekend nie powiodło się piłkarzom Żyrardowianki Żyrardów, którzy ulegli Okęciu Warszawa 0:2. 

W A klasie w grupie Warszawa III GLKS Nadarzyn zdetronizował rezerwy KS Raszyn. Nadarzynianie strzelili aż sześć goli w tym spotkaniu. Zespół z Raszyna piłkę w siatce GLKS-u umieścił tylko trzy razy. GLKS Nadarzyn – KS II Raszyn 6:3. Pozostałe drużyny nie popisały się na murawie. Tur Jaktorów uległ drużynie Laura Chylice aż 1:9, AMT Nowa Wieś przegrała na wyjeździe z UKS Siekierki 2:5, a drugi zespół Ożarowianki Ożarów Mazowiecki okazał się słabszy od rezerw warszawskiego Ursusa i przegrał 0:1.

W A klasie w grupie Warszawa IV prawdziwy grad bramek. Naprzód Stare Babice rozgromiły Guzovię Guzów aż… 10:0. O jedną bramkę mniej strzelono w spotkaniu Wrzosu Międzyborów i Piasta Feliksów. Tu jednak piłka do siatki trafiała po obu stronach boiska. Wynik – 7:2 dla piłkarzy z Międzyborowa. Na brak emocji nie mogli narzekać kibice Błonianki II Błonie. Klub z Błonia wygrał z LKS Osuchów 5:1. Remisem i podziałem punktów musi zadowolić się LKS II Chlebnia, która zremisowała z Partyzantem Leszno 1:1. W miniony weekend tylko Mszczonowianka II Mszczonów oddała punkty, przegrywając 1:3 z Zabrowianką Zaborów.

W klasie B bramek również nie brakowało. W grupie Warszawa III UKS Łady wygrały z Milanem II Milanówek 3:1, a Perła II Złotokłos zremisowała 2:2 z Rozwojem Warszawa. W grupie Warszawa IV drugi zespół Piasta Piastów rozgromił Relax Radziwiłłów 5:3. Ogień Brwinów musi zadowolić się remisem z Sokołem Budki Piaseckie. Choć w meczu ani emocji, ani goli nie brakowało, to po końcowym gwizdku na tablicy widniał wynik 4:4. Pogoń Wiskitki uległa drużynie FC Płochocin 4:1.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.