Kolejne transfery Pogoni

Piłka Nożna

Pogoń Grodzisk Mazowiecki zakontraktowała kolejnych graczy. Do zespołu z Al. Mokronoskich trafili: Michał Panufnik i Kacper Jadacki.

Pogoń w rundzie jesiennej straciła 26 bramek, dlatego chce uszczelnić defensywę. Do Grodziska trafiło dwóch obrońców. 18-letni Michał Panufnik karierę piłkarską rozpoczynał w Miedzance Miedzna. Później przeniósł się do Delty Warszawa, trenował również w juniorach warszawskiej Legii. Ostatnio występował w Czarnych Węgrów.

Z kolei 19-letni Kacper Jadacki w poprzedniej rundzie grał w Starcie Otwock. W III lidze rozegrał zaledwie jedno spotkanie. Wcześniej piłkarskie szlify Jadacki zbierał m.in. w rezerwach Jagiellonii Białystok.

Warto wspomnieć, że Pogoń w sobotę, 27 lutego, rozegrała ostatni mecz sparingowy podczas przygotowań do rundy wiosennej. Grodziszczanie zremisowali 1:1 z KS Konstancin. Bramkę dla Pogoni zdobył Dominik Dukalski.

Już 5 marca ekipa z Grodziska zainauguruje rundę wiosenną. Pogoń w ramach 18. kolejki III ligi zagra u siebie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.