Grodziszczanka z medalami w psich zaprzęgach

Grodzisk Maz.

Złoto w mistrzostwach Łotwy, srebro w mistrzostwach Polski oraz 16. miejsce w mistrzostwach świata – to ostatnie osiągnięcia Beaty Pawłowskiej-Sieleckiej z Grodziska Mazowieckiego, która startuje w wyścigach psich zaprzęgów.

Sezon „drylandowy” powoli się kończy. Mowa tutaj o wyścigach psich zaprzęgów w warunkach bezśnieżnych. Beata Pawłowska-Sielecka od lat uprawia ten sport. I w tym roku dołożyła kilka medali do swojej pokaźnej kolekcji.

Największy sukces grodziszczanki to wygranie mistrzostw Łotwy, który odbyły się 2-3 listopada tego roku. Jeszcze wcześniej, bo w październiku zdobyła 16-tą lokatę w mistrzostwach świata, gdzie konkurencja była na najwyższym poziomie. Odbyły się one w Szwecji. Sama podróż do tego kraju była stresująca. Ale nie dla Beaty, tylko dla jej wiernych czworonożnych kompanów. Jednak psy pokazały się ze świetnej strony. Należy tutaj wspomnieć, że grodziszczanka zdobyła drugie miejsce w mistrzostwach Polski.

Redakcja WPR24.pl gratuluje i życzy kolejnych sukcesów!

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Grodziszczanka z medalami w psich zaprzęgach”

  1. Marcin pisze:

    Psie zaprzęgi to są na Alasce! Ten sport o którym mowa w artykule nazywa się Bikejoring. Pozdrowienia dla redakcji.

  2. Adam pisze:

    Dobrze, że nie z Komorowa bo obrońcy przyrody i zwierząt by ją zjedli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły