So Beautiful – jedyna taka klinika w okolicy

Art. Sponsorowany

Na urodowej mapie Pruszkowa kilka miesięcy temu pojawiła się wyjątkowa klinika urody. So Beautiful to miejsce, które stworzyły dwie przyjaciółki z myślą o innych kobietach.

So Beautiful to klinika urody, która może konkurować z najlepszymi warszawskimi salonami. Jednak Marta Błasiak i Magdalena Jaworska, które stworzyły So Beautiful zdecydowały się na prowadzenie go w Pruszkowie. Jak same podkreślają zrobiły to z myślą o wszystkich kobietach. – Postanowiłyśmy przenieść wysoki standard usług do miejscowości, w której mieszkamy, by kobiety z Pruszkowa i okolic również miały możliwość korzystania z rewelacyjnych zabiegów na twarz i ciało – podkreślają.

Wachlarz usług faktycznie jest imponujący, a podobnych zabiegów próżno szukać w innych salonach w okolicy. – Wiemy czego oczekują klientki, ponieważ same przez lata nimi byłyśmy. Dlatego stworzyłyśmy So Beautiful patrząc na klinikę, z perspektywy klienta. Wiemy, że oprócz komfortowej atmosfery w salonie, niezwykle ważna jest wykwalifikowana kadra oraz indywidualne podejście do każdej klientki – dodają właścicielki So Beautiful.

Jakie zabiegi oferuje klinika urody? Na szczególną uwagę zasługuje tu Accent Prime, czyli platforma zabiegowa ujędrniająca i modelująca ciało i twarz przy wykorzystaniu fal radiowych i ultradźwiękowych. Efekty są spektakularne i widoczne po zaledwie kilku zabiegach. Niektóre panie pozytywne zmiany widzą już po pierwszej wizycie w salonie. Dla wszystkich pań zmagających się z „pomarańczową skórką” idealne będą zabiegi Storz D-Actor, który jest prawdziwym pogromcą cellulitu. Natomiast gdy nasze ciało wymaga ujędrnienia i wyszczuplenia warto postawić na Endermologię Alliance LPG. W okresie jesienno – zimowym w salonie wykonywane są zabiegi depilacji laserowej przy wykorzystaniu najnowszej generacji lasera diodowego Primelase.

W klinice urody So Beautiful nie mogło zabraknąć również szerokiej gamy zabiegów na twarz. Oprócz kompleksowych planów zabiegowych składających się z kilku sesji możemy również skorzystać z tzw. zabiegów bankietowych, po których efekt będzie widoczny od razu. Do tego celu wykorzystywane jest urządzenie o nazwie Geneo oraz zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Dermaquest  i fitokosmetyków Vagheggi.

Jak zatem wybrać dla siebie najlepszy zabieg? Tu z pomocą przychodzi wykwalifikowana kadra So Beautiful, która w trakcie bezpłatnej konsultacji przeprowadza szczegółowy wywiad. I nie chodzi tu tylko o nasze oczekiwania, ale również o to jaki prowadzimy styl życia, odżywiania i jaki jest nasz stan zdrowotny. To pozwala idealnie dobrać zabiegi oraz sprostać oczekiwaniom klientek. – To co sprawdzi się rewelacyjnie u jednej osoby, nie oznacza, że przyniesie też świetne efekty u drugiej. Dlatego tak ważne jest dla nas indywidualne podejście do klientki – podkreślają właścicielki So Beautiful.

Oferta cenowa zabiegów jest zaskakująca! I to bardzo pozytywnie. Można powiedzieć, że znajdziemy tu zabiegi na każdą kieszeń. Uzupełnieniem oferty zabiegowej jest szeroka gama kosmetyków naturalnych oraz suplementów diety, które wspierają kuracje urodową.

So Beautiful to miejsce, które stale poszerza swoją ofertę, tak by klientki otrzymały kompleksową usługę. Oprócz wspomnianych wcześniej zabiegów w klinice urody dostępne są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane przez lekarza.

So Beautiful
ul. Michała Drzymały 5/1
05-800 Pruszków
tel. 500-016-116

 

Odwiedźcie nasze:
Stronę internetową

Facebook

Instagram

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.