Seniorzy w ruchu

Milanówek

Milanowscy seniorzy zyskali nowe miejsce integracji oraz poprawienia swojej kondycji. 15 października otwarto Centrum Ruchu Seniora.

Ta nowa przestrzeń przeznaczona seniorom znajduje się przy ul. Królewskiej 64a. Powstała w ramach projektu „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek. Edycja 2”. Wartość całego projektu wynosi prawie 2 mln zł, a ponad 1,5 mln zł przeznaczonych na jego realizację pochodzi ze środków Unii Europejskiej.

Co w ofercie będzie miało centrum? Głównie zajęcia usprawniające, a przy okazji integrujące. Seniorzy będą mogli skorzystać m.in. z zajęć tanecznych, ćwiczeń na zdrowy kręgosłup, czy pilatesu, prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia będą bezpłatne, a pierwsze zaplanowane są już na 18 października. Centrum będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-14.00.

Burmistrz Milanówka, Piotr Remiszewski podkreśla – W dobie pandemii, dbanie o zdrowie i profilaktyka są niezwykle ważne. Jestem szczęśliwy, że dzięki pozyskanym dotacjom możemy zaoferować Milanowskim Seniorom nieodpłatne zajęcia, które realnie przyczyniają się do poprawy ich zdrowia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Seniorzy w ruchu”

  1. asia pisze:

    A referendum w sprawie odwołania burmistrza Milanówka odbędzie się 21 listopada PRZYPOMINAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły