Rusza remont ulicy Długiej

Milanówek

Rozpoczyna się jedna z najbardziej wyczekiwanych przez mieszkańców Milanówka inwestycji. W poniedziałek na plac budowy wprowadzony został wykonawca ulicy Długiej.

Prace mogą startować, a zakończą późną jesienią. – Rusza jedna z największych inwestycji tegorocznych w Milanówku. W obecności burmistrza Piotra Remiszewskiego wprowadzono dzisiaj na plac budowy ul. Długiej, wykonawcę, PTHU „Pacholczyk”. Termin zakończenia remontu to koniec listopada 2019 r. – czytamy na facebookowej stronie miasta-ogrodu.

To jedna z tych inwestycji, na które mieszkańcy czekali z dużą niecierpliwością. Jaki jest zakres prac? Przebudowana zostanie nawierzchnia drogi, zjazdy do posesji, kolizje urządzeń infrastruktury technicznej. Wykonane zostanie odwodnienie, remont czeka chodnik.

Prace będą związane z utrudnieniami. Wykonawca ma obowiązek zapewnić mieszkańcom dojazd do posesji, zabezpieczyć drogę dla służb ratunkowych i komunalnych. Jeśli z ważnego powodu do części posesji nie uda się zapewnić dojazdu, firma ma obowiązek poinformować o tym mieszkańców z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Rusza remont ulicy Długiej”

 1. loża@szyderców pisze:

  Ilu tych darmozjadów zsiada w całym kraju???

 2. Ja pisze:

  W Milanówku jest wiele ,, najbardziej,, oczekiwanych inwestycji. Drogi, drogi, drogi, kanalizacja i jeszcze raz kanalizacja. Natomiast dla urzędu, a raczej Burmistrza najważniejsze jest Centrum Kultury za pierdylion.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły