Pyszna pizza w środku nocy? Zaraz przywieziemy

Art. Sponsorowany

O prawdziwej włoskiej pizzy i nocnych apetytach Pruszkowian rozmawiamy z Anną Matlak, właścicielką „Pizza 24h Pruszków”.

Środek nocy, wracamy głodni do domu, a w lodówce pusto. Co robić?

To proste. Wystarczy telefon do nas i za pół godziny przywozimy pyszną pizzę prosto z pieca. Nasz lokal jest jedyny w swoim rodzaju. Od poniedziałku do soboty działamy w godz. 20.00-4.00, w niedzielę o godzinę krócej. Czyli karmimy ludzi nocą. Dowozimy posiłki w dowolne miejsce, często zdarza się, że na ławkę w parku (śmiech). Działamy w małym lokalu przy ul. Jasnej w Pruszkowie, więc nie przyjmujemy gości na miejscu, tylko jeździmy do nich.

Co sprawia, że państwa pizza jest wyjątkowa?

Robimy ją z bardzo dobrych produktów, z oryginalnej włoskiej mąki, na cienkim chrupiącym cieście. Nasza firmowa specjalność to pizza z dojrzewającym salami i papryczkami jalapeno, na ostro. Ale to nie wszystko. W menu mamy także jedno z ulubionych dań nocnych głodomorów, czyli kebab. A w naszym nie trzeba szukać mięsa wśród góry surówki. Są również gorące skrzydełka kentucky i napoje. Wkrótce naszym gościom będziemy oferować także pyszne burgery.

Czy można płacić kartą?

Oczywiście! W dodatku nie trzeba do nas wcale dzwonić. Zamówienie można złożyć online na stronie pizza24hpruszków.pl. Tam nasi goście znajdą nie tylko pełne menu, ale też kupony rabatowe i program lojalnościowy. Po zebraniu pięciu pieczątek otrzymuje się zniżkę. Często robimy promocje np. druga pizza za pół ceny.

Jaki jest zasięg dowozu?

Działamy w Pruszkowie i najbliższych okolicach, w promieniu około 10 kilometrów od miasta. Dokładna mapa zasięgu również dostępna jest na naszej stronie internetowej.

Pruszkowianie często głodnieją nocą?

Tak, a my lubimy dostarczać dobrego jedzenia. Często zamówienia mamy też z Piastowa i okolic. Goście chętnie wracają, bo wiedzą, że nasza pizza to pewniak, a za nami stoją lata doświadczenia w kuchni. W Ursusie prowadzimy restaurację Torino i tam zapraszamy w dzień.

Dziękujemy za rozmowę.

Dla naszych Czytelników zespół „Pizza 24h Pruszków” przygotował niespodziankę. Do wygrania jest pięć voucherów o wartości 50 zł na zamówienia w ich lokalu. O szczegółach konkursu poinformujemy wkrótce na łamach portalu WPR24.pl.

„Pizza 24h Pruszków”
www.pizza24hpruszkow.pl
tel. 731 024 818

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.