Przebudują ostatni odcinek Kampinoskiej

Brwinów

W ubiegłym roku przebudowano ul. Kampinoską na odcinku od ul. Piłsudskiego do ul. Jasnej. Przyszedł czas na kolejny odcinek.

Gmina Brwinów kontynuuje przebudowę ul. Kampinoskiej. Przypomnijmy, że w zeszłym roku prace dotyczyło 530-metrowego odcinka. Koszt prac wyniósł blisko 1,44 mln zł. Teraz droga zyska między innymi nową nawierzchnię do samego jej końca. Na odcinku od ul. Jasnej do ul. Klonowej wybudowana zostanie jezdnia z nawierzchni bitumicznej, natomiast na fragmencie od ul. Klonowej do końca ułożona zostanie kostka betonowa.

Na końcu ul. Kampinoskiej zaplanowano też budowę prostokątnego placu do zawracania. Oczywiście nie zabraknie chodnika i wjazdów do posesji. Dodatkowo skrzyżowanie ul. Klonowej i ul. Kampinoskiej zostanie „wyniesione”. – Pojawi się nowe oznakowanie pionowe i poziome zgodnie z zatwierdzonym projektem stałej organizacji ruchu. Od ul. Klonowej do końca powstaną miejsca postojowe, utwardzone kruszywem kamiennym – informuje brwinowski magistrat.

Koszt prac to 658 tys. zł. Wykonawcą jest firma Fal-Bruk, która zgodnie z podpisaną umową ma zakończyć prace do końca czerwca tego roku.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Przebudują ostatni odcinek Kampinoskiej”

 1. Brwinowianin pisze:

  NO NIEŹLE !!! 1,5 miliona zł za 50 metrów ulicy ?
  To już rozumiecie dlaczego w Brwinowie większośc ulic jest dziurawych ?
  Przecież cała ulica jest warta 400 tys.zł MAX ! Takie są realne koszty .
  Skąd te 1,5 miliona za tak niewielki kawałek >???
  Gdzie jest NIK ?

 2. H2O pisze:

  Napiszecie o zmianie sposobu liczenia opłaty za śmieci w Pruszkowie. Zamiast przelicznika na osobę ma być przelicznik związany ze zużyciem wody. Bardziej kretyńskiego pomysłu nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły