Pruszkowskie Zapieksy z dostawą do domu! Wspieramy lokalnie!

Art. Sponsorowany

Konieczność pozostania w domu nie oznacza, ze musimy rezygnować z kulinarnych przyjemności. A do takich należą Zapieksy Pruszkowskie! Możecie cieszyć się ich smakiem bez wychodzenia z mieszkania. Przyjadą! Gorące i chrupiące!

Pruszkowskie Zapieksy mają swoich wiernych fanów i trudno się dziwić. Prawdziwa pyszna bagietka z lokalnej piekarni, domowa receptura, świeże dodatki, smakowicie ciągnący się ser i tyle wariantów, że nie sposób znudzić się ich smakiem.

Nie ma na co czekać! Jeden telefon i te pyszności pojawią się w naszych drzwiach. Pruszkowskie Zapieksy nie zapominają bowiem o swoich miłośnikach i przygotowały specjalną ofertę z dowozem do domu.

Dużą wagę w Zapieksach przywiązuje się do przestrzegania zasad higieny. Także dlatego i w trosce o klientów lokal preferuje płatność online, np. poprzez portal pyszne.pl. Zapieksy zamówicie też telefonicznie pod nr 504 223 000. Na życzenie dostawca zostawi odpowiednio opakowane zamówienie pod drzwiami.

Smacznego i pamiętajcie, że warto wspierać lokalnie!

Zapieksy Pruszkowskie

Facebook Zapieksy Pruszkowskie

Godz. otwarcia: pn-pt 10.00-19.00, sobota i niedziela 12.00-18.00

Zamówienia 504 223 000

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.