Policjant zawsze na służbie

Grodzisk Maz.

To zdanie znalazło potwierdzenie pewnego październikowego dnia. Funkcjonariusz z grodziskiej komendy będąc po służbie, zareagował na niebezpieczne zachowanie kierowcy na drodze. Okazało się, że był on pod wpływem alkoholu.

Około 19.00, policjant wracał ze służby do domu. Gdy już zatrzymał się pod własną posesją, jego uwagę zwrócił volkswagen, który przejechał w bliskiej odległości od jego auta. To wzbudziło podejrzenia funkcjonariusza i dlatego od razu ruszył za nim, zajechał mu drogę i zmusił do zatrzymania samochodu. Jednocześnie poinformował o swoich działaniach kolegów pełniących w tym czasie służbę.

Policjant odebrał kluczyki kierowcy, którego zachowanie wskazywało na stan nietrzeźwości. Po przyjeździe na miejsce patrolu okazało się, że zatrzymany 42-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu za to 2 lata więzienia, kara finansowa i utrata prawa jazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Policjant zawsze na służbie”

  1. Tomasz pisze:

    Przypomnijcie proszę gdzie to policjant onanizował się przed kamerą na służbie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły