Policjanci aresztowali zabójcę

Grodzisk Maz.

W powiecie grodziskim doszło do zabójstwa. W szpitalu przebywa mężczyzna podejrzany o dokonanie przestępstwa.

W piątek 29 stycznia w jednym z hosteli w gminie Żabia Wola doszło do awantury pomiędzy dwoma Ukraińcami. Kłótnia miała tragiczny finał. W jednym z pomieszczeń leżał nieprzytomny mężczyzna z krwawiącymi ranami w okolicy klatki piersiowej. – Ratownicy medyczni stwierdzili zgon 42-latka. W innym pokoju policjanci zastali drugiego z mężczyzn, który brał udział w zdarzeniu. 52-latek z widocznymi ranami na ciele potrzebował pomocy medycznej i trafił do szpitala. Grodziscy policjanci pod nadzorem żyrardowskiej prokuratury przez kilka dni prowadzili czynności i ustalenia w tej sprawie. Z zebranych materiałów wynikało, że przebywający w szpitalu mężczyzna podczas kłótni mógł śmiertelnie ugodzić kolegę nożem – informuje Katarzyna Zych, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Policjanci przesłuchali podejrzanego, gdy poprawił się jego stan – dodaje.

Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie wobec 52-latka. Jego stan zdrowia uniemożliwia zastosowanie tradycyjnego środka zapobiegawczego. W najbliższym czasie mężczyzna będzie przebywać w areszcie śledczym w … warunkach szpitalnych.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego więzienia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Policjanci aresztowali zabójcę”

  1. kik pisze:

    Niesamowite, jak nie Gruzini to Ukraińcy, jak nie Ukraińcy to inny przedstawiciel Południowego Kaukazu,.. a nam wmawiają że sprowadzają ich z powodu braku pracowników. W Warszawie na jedno wolne miejsce pracy przypada 40 szukających,..

  2. Wiedźmin pisze:

    Czy ktoś wie ile zabójstw dokonali obywatele Ukrainy na terenie Polski w ciągu ostatnich 5 lat?

  3. Berezongo pisze:

    Ukraińscy zabójcy. Nie ma lekko. Spójrzcie na statystyki ile zabójstw dokonują ci sympatyczni ludzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły