Po meble nie do sieciówki. Na Ołówkową!

Art. Sponsorowany

Przy ul. Ołówkowej w Pruszkowie mieści się jeden z niewielu salonów meblowych w okolicy, który nie jest częścią wielkiej sieci, tylko rodzinną firmą z tradycjami i szeroką ofertą mebli gotowych i na wymiar. Warto odwiedzić to miejsce.

Z biegiem czasu niemal wszystkie okoliczne sklepy meblowe wyparte zostały przez duże sieciówki. Wiele osób przyzwyczaiło się do tego, że wnętrza urządza się właśnie tam. Nie wszyscy jednak wiedzą, że nie jest to konieczność. Jeśli szukamy solidnych mebli od polskiego producenta, fachowej obsługi, indywidualnego podejścia i rozsądnych cen, to po umeblowanie kuchni, biura, sypialni czy salonu warto wybrać się na pruszkowską ul. Ołówkową.

Od wielu lat swoją siedzibę ma tam rodzinna firma Dom Serwis. Jej specjalnością są meble na wymiar, jednak od niedawna w ofercie znajdują się także gotowe kanapy, sofy, fotele, krzesła, stoły, szafy, regały, biblioteki, zabudowa kuchenna i wiele innych niezbędnych w domu elementów wyposażenia. Stylowe i nowoczesne, solidne, od uznanego na rynku polskiego producenta Meble Gust. Ich wielkimi zaletami są precyzja wykonania, funkcjonalność, wysoka jakość materiałów i naprawdę konkurencyjna cena. W każdej chwili do salonu można zajrzeć i obejrzeć asortyment, porozmawiać z jego życzliwymi właścicielami, znaleźć coś dla siebie. – Staramy się odpowiadać na oczekiwania naszych klientów. Dlatego rozszerzamy naszą ofertę o gotowe meble tapicerowane, stoły, krzesła, łóżka, szafy, regały, komody, meblościanki i wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia nas przy ul. Ołówkowej 25 w Pruszkowie – zachęca Agnieszka, współwłaścicielka salonu.

To odpowiednie miejsce, jeśli zależy nam na jakości, szybkiej realizacji zamówienia, fachowej poradzie, a także pomocy w montażu czy dostawie do domu.

Z bogatą ofertą producenta można zapoznać się zarówno na miejscu jak i online. W elektronicznym katalogu znajdziemy informacje o wymiarach, materiałach i kolekcjach mebli. A w salonie przy Ołówkowej możemy przekonać się czy wypatrzone wcześniej kanapa lub fotel spełniają nasze oczekiwania i jak się na nich wypoczywa.

Jeśli jednak w asortymencie gotowych propozycji nie znajdziemy wymarzonej szafy czy kuchni, Dom Serwis również przyjdzie z profesjonalnym wsparciem w stworzeniu mebli na wymiar. Od projektu wykonanego w programie, który realistycznie odwzorowuje wnętrza, przez dobór odpowiednich do potrzeb materiałów, techniki, wykończenia, po fachowy montaż.

Z katalogiem Meble Gust można zapoznać się pod tym linkiem.

Dom Serwis

Pruszków, ul. Ołówkowa 25

www.meble-pruszkow.pl

tel. 603 809 993, 609 048 459

Godz otwarcia: pn-pt 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.