Perfect na Dniach Brwinowa!

Brwinów

Już jutro w Brwinowie wystąpi legenda polskiego rocka – zespół Perfect! Grzegorz Markowski i jego koledzy wystąpią w ramach tegorocznych Dni Brwinowa. Ale to nie wszystko, atrakcji przygotowano znacznie więcej. Sprawdźcie.

Sobota upłynie pod znakiem koncertów. Wieczorem zagrają: Blues Fathers, Sunday After, Rock Union oraz gwiazda wieczoru zespół Perfect. Od godz. 15.00 będzie można odwiedzać stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe na ich stoiskach w zorganizowanym miasteczku organizacji pozarządowych. Będzie to też okazja, aby podziwiać zawody strongman, które poprowadzą utytułowani Mistrzowie: Sławomir Toczek, Jarosław Dymek oraz kierownik sekcji trójboju siłowego TG Sokół Wojciech Nitecki. To wszystko odbędzie się na placu położonym między ul. Dworską, ul. Marsz. J. Piłsudskiego i ul. Przejazd.

Wcześniej, od godz. 11.30, w Galerii Pomysłów Pasja na Osiedlu Słonecznym w Kaniach (ul. Zawilcowa 14) odbędzie się Narodowe czytanie.

Kulminacją obchodów będzie niedzielna widowiskowa inscenizacja historyczna bitwy pod Brwinowem 1939, która odbędzie się 15 września o godz. 15.00 na placu przy pałacu (wejście bramą od ul. Dworskiej lub od ul. Przejazd – tam też będzie parking). Na polu bitwy przewidziany jest atak samolotu Messerschmitt.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Perfect na Dniach Brwinowa!”

  1. Anonim pisze:

    No dobrze, ale gdzie ten piknik?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły