Paprika Club, czyli przyjazne miejsce z pysznymi potrawami [KONKURS]

Art. Sponsorowany

W samym sercu Pruszkowa przy ul. Kraszewskiego 48 pojawił się nowy lokal gastronomiczny – Paprika Club. Tu uczta kulinarna to prawdziwy relaks dla duszy i kubków smakowych!

Zgodnie z zasadą „w zdrowym ciele, zdrowy duch” goście lokalu Paprika Club nie tylko smacznie zjedzą, ale również miło spędzą czas. Kolorowe, kusząco pachnące i przepyszne potrawy wymagają przecież odpowiedniej oprawy! Dlatego też w lokalu przy Kraszewskiego panuje swobodna atmosfera. Właściciele lokalu obecni są w nim od rana do wieczora i chętnie rozmawiają z klientami.

Oferta menu jest szeroka, zatem każdy zajdzie coś dobrego dla siebie – pizza, pasty, sałaty i inne dnia fit, potrawy mięsne oraz bezmięsne i wiele, wiele więcej. Warto też podkreślić, że w Paprika Club okazjonalnie organizowane są wydarzenia, takie jak ważne mecze piłkarskie, wyścigi F1, czy inne rozgrywki sportowe. Nie pozostaje nic innego, jak przybyć całą paczką znajomych.

Od ul. Kraszewskiego znajduje się ogródek, dzięki czemu można przebywać na świeżym powietrzu (w okresie zimowym planowany jest w tym miejscu montaż ogrzewanego namiotu). Natomiast, ci którzy potrzebują więcej intymności mogą skorzystać z ogródka znajdującego się na tyłach budynku, bez dostępu z ulicy.

Świat idzie do przodu, w związku z czym Paprika Club udostępnia miejsca z ładowarkami do smarfonów i innych urządzeń!

Zachęcamy do śledzenia promocji na Facebooku: Paprika Club.

Specjalnie z myślą o czytelnikach WPR24.pl przygotowaliśmy konkurs. Do wygrania pyszna i pełna dodatków największa pizza. Zasady są proste – kto pierwszy, ten lepszy! Wygrywa osoba, która jako pierwsza w dniu 16 września o godzinie 12.00 przyśle maila na adres: konkurs@wpr24.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Natomiast w tytule wiadomości prosimy o napisanie „Paprika Club”. Zachęcamy do udziału w zabawie!

WYNIKI!

Nagrodę zgarnia Justyna! Ze zwyciężczynią skontaktowaliśmy się mailowo. Gratulujemy!

Paprika Club
05-800 Pruszków
ul. Kraszewskiego 48
tel.: 22 758 44 87
@: paprikaclubpruszkow@gmail.com

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.