Okradła, groziła i wpadła

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy zostali wezwani do nietypowej interwencji. 46-letnia kobieta okradła znajomego i groziła pobawieniem życia.

Kilka dni temu policjanci z Grodziska Mazowieckiego zostali wezwani do pobliskiej miejscowości. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce poszkodowany poinformował, że kilka minut wcześniej jego znajoma go okradła, wybiła okno w domu i groziła bronią.

Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Na jednej z okolicznych dróg zauważyli opisywany przez poszkodowanego pojazd. W aucie siedziała 46-latka. Miała przy sobie skradzione DVD oraz pistolet wiatrówkę. Tatiana S. była nietrzeźwa. Trafiła do policyjnej celi.

Funkcjonariusze otrzymali kolejne zgłoszenie, z którym związana była zatrzymana kobieta. Zgłoszenie dotyczyło kradzieży sprzętu elektronicznego. Wartość urządzeń została wyceniona na 1300 zł. W trakcie przeszukania domu Tatiany S. policjanci znaleźli skradzione przedmioty.

46-latka usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych, uszkodzenia mienia i kradzieży. Tatiana S. została objęta policyjnym dozorem i otrzymała policyjny zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Popełnione przez nią przestępstwa zagrożone są karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.