Natalia Kukulska zaśpiewa w Grodzisku Maz.

Grodzisk Maz.

Po raz kolejny znana piosenkarka, Natalia Kukulska pojawi się w Grodzisku Mazowieckim. Jak czytamy na stronie artystki będzie to koncert elektro-akustyczny.

Pamiętacie piosenkę zatytułowaną „Puszek-okruszek”? Pochodzi on z pierwszej debiutanckiej płyty „Natalia”, która została wydana w 1984 r. Tak rozpoczęła się poważna kariera muzyczna Natalii Kukulskiej, córki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Aż trudno uwierzyć, że Natalia właśnie skończyła 40 lat!

Po ukończeniu liceum artystka rozpoczęła pracę nad albumem „Światło”. Krążek spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem publiczności i uzyskał status złotej płyty. Jej albumy niejednokrotnie były „ozłocone”, zaś jeden został platynowy.

W Grodzisku Mazowieckim występowała wcale nie tak dawno, bo w styczniu wraz ze Zbigniewem Wodeckim zagrała koncert charytatywny. Tym razem Kukulska wystąpi 17 kwietnia. W repertuarze znajdą się najnowsze piosenki jak i największe przeboje. Jej występ odbędzie się w sali widowiskowej grodziskiego Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9 o godz. 18.00.

Bilety w cenie 60 zł można nabyć w kasach Centrum Kultury.

Start: 17 kwietnia (niedziela), godz. 18.00.
Miejsce: Centrum Kultury, Spółdzielcza 9, Grodzisk Mazowiecki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.