Miał ponad 2 promile, ale nie wiedział, że spożył alkohol

Pruszków

Policjanci z wydziału ruchu drogowego pruszkowskiej komendy zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który prowadził samochód mając ponad 2,2 promila alkoholu.

W poniedziałek 29 listopada w godzinach wieczornych policjanci z pruszkowskiej drogówki na autostradzie A2 zauważyli suzuki, które nie trzymało się wyznaczonego pasa ruchu. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierowca auta może być nietrzeźwy. Zatrzymali więc pojazd, by skontrolować kierującego.

Podczas badania alkomatem okazało się, że 60-letni kierowca suzuki miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył, że w trakcie jazdy pił napoje gazowane i nie wiedział, że znajdował się w nich alkohol. Dowiedział się o tym dopiero, gdy policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości.

Kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze m.in. grzywny oraz zakazie prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 6 lat.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Miał ponad 2 promile, ale nie wiedział, że spożył alkohol”

  1. GTV pisze:

    Ludzie żyją po kilkadziesiąt lat i niczego ich życie nie nauczyło.
    To tak jakby co chwila walić się młotkiem w łeb i pytać samego siebie,
    dlaczego mnie boli głowa.

  2. zsxdcfvg pisze:

    nic a nic nie rozumiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły