Kto nosi śruby w kieszeniach?

Grodzisk Maz.

Dwóch obywateli Ukrainy wpadło w ręce policji podczas próby kradzieży kół z samochodu na jednym z grodziskich osiedli. Zdradził ich pośpiech oraz śruby w kieszeniach.

Podczas patrolu około godz. 3.00 w nocy policjanci z zespołu wywiadowczego zauważyli mężczyznę, który stał między samochodami. Był z nim drugi mężczyzna – chwilę później obaj podjęli próbę ucieczki. Obaj zostali szybko zatrzymani i sprawdzeni.

Co znaleźli funkcjonariusze? To zdradza asp. sztab. Katarzyna Zych – W kieszeniach ich ubrania funkcjonariusze znaleźli 6 śrub od kół samochodowych. Sprawdzenie jednego z zaparkowanych pojazdów potwierdziło brak kilku śrub i klucze do odkręcania nałożone na dwie kolejne. 21-latek i 25-latek trafili do celi grodziskiej komendy.

Policjanci w trakcie przeprowadzania dalszych czynności ustalili tożsamość właściciela pojazdu, które miało być pozbawione kół. Skontaktowali się z nim i przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

Zatrzymanym postawiono zarzuty usiłowania kradzieży mienia. Grozi im za to nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Kto nosi śruby w kieszeniach?”

 1. Olo pisze:

  Jest szczupły, więc śruby nosił aby wiatr go nie przewrócił. Taką linię obrony przyjmie w sądzie. Patrząc na niektóre wyroki jest to możliwe w pisowskim landzie.

 2. sierżant@z milicji pisze:

  Czyli wsio normalno są u siebie.

 3. Arek pisze:

  Wysłać do wodza w Moskwie, jedyny który się na nich poznał.

 4. robot pisze:

  Deportacja do strefy Donbasu.

  • ... pisze:

   Słuszna, jedyna decyzja plus niedźwiadek w paszport, niech u siebie wprawiają się w fach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły