Kradzież panelu słonecznego

Grodzisk Maz.

Na jednej z działek w powiecie grodziskim policjanci znaleźli ukradziony panel fotowoltaiczny. Funkcjonariusze zatrzymali 69-latka podejrzanego o rabunek.

Do nietypowego przestępstwa doszło w powiecie grodziskim. Na jednej z posesji ukradziono panel słoneczny.

– Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali zawiadomienie o kradzieży panelu fotowoltaicznego. Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo w tej sprawie. Czynności operacyjne prowadziły do 69-letniego mieszkańca miasta, który mógł dokonać tego czynu. Mężczyznę zatrzymano. Policjanci przeszukali jego mieszkanie. Pod tym adresem nie znaleziono jednak skradzionej rzeczy. Funkcjonariusze szybko ustalili także inne miejsce, gdzie mógł znajdować się panel. Na przeszukiwanej działce rekreacyjnej policjanci odnaleźli poszukiwany przedmiot – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Podczas dalszych czynności okazało się, że 3 miesiące wcześniej z tego samego miejsca zabrano inny panel. O tę kradzież także został podejrzany zatrzymany mężczyzna – dodaje.

69- latek odpowie za rabunek ekologicznego źródła prądu.

Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kradzież panelu słonecznego”

  1. ZoZo pisze:

    A to złodziej! Łapy poucinać i lwy nakarmić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły