Kolorowa stołówka dla brwinowskiej „jedynki”

Brwinów

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie prosi wszystkich o wsparcie w internetowym konkursie. Nagrodą główną jest remont szkolnej stołówki wart aż 80 tys. zł. Organizatorem konkursu jest Amica.

Mieszkańcy Brwinowa lubią internetowe konkursy. Dzięki ogromnej mobilizacji do tej pory udało im się wygrać dwa place zabaw (w parku w Brwinowie i przy OSP w Żółwinie) oraz tysiąc książek, które trafiły do szkolnej biblioteki w Zespole Szkół Ogólnokształcących.

Tym razem o pomoc prosi Szkoła Podstawowa nr 1, która zgłosiła się do konkursu „Kolorowe stołówki”. Główną nagrodą za największą liczbę głosów oddanych przez internet jest… modernizacja szkolnej stołówki o wartości 80 tys. zł.

Jak zapewniają organizatorzy konkursu, zwycięskie szkoły zyskają zupełnie nową stołówkową przestrzeń: ożywioną kolorami, przytulną i przyjazną.

Jak zatem pomóc szkole? To proste! Wystarczy zarejestrować się Po zarejestrowaniu się stronie  www.kolorowestolowki.amica.pl, odnaleźć szkołę Szkołę Podstawową nr 1 w Brwinowie i oddać swój głos. Głosować można raz dziennie – aż do zakończenia akcji. Dodatkowo osoby, które w najbliższym czasie będą kupować sprzęt AGD marki organizatora, mogą zarejestrować ten zakup na stronie konkursu i dodatkowo powiększyć liczbę oddanych głosów. Konkurs trwa do 15 maja.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Kolorowa stołówka dla brwinowskiej „jedynki””

  1. xD pisze:

    Tylko po co to, jak dzieci juz nigdy nie wroca do szkoly? Nauczanie zdalne to przyszlosc, w 2025 nie trzeba bedzie w ogole wychodzic z domu w celu realizacji podstawowych potrzeb zyciowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły