Kobieta popełniła samobójstwo

Grodzisk Maz.

Około godziny 18.00 na grodziskim deptaku pojawiła się policja, straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe. Jak udało nam się ustalić na miejscu doszło do samobójstwa. To kolejna taka tragedia w tym miesiącu w Grodzisku Mazowieckim.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników. – W rejonie ul. 11 Listopada w Grodzisku Mazowieckim pojawiły się wozy policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego. Wiecie co wydarzyło się na miejscu? – pyta Maciej w wiadomości wysłanej na adres kontakt@wpr24.pl.

O wyjaśnienia zwróciliśmy się do grodziskiej policji. Jak się okazało na miejscu doszło do tragedii. – Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że kobieta popełniła w mieszkaniu samobójstwo – tłumaczy asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci byli oszczędni w słowach i nie chcieli przekazać nam więcej informacji. Do podobnej tragedii doszło w Grodzisku Mazowieckim doszło 13 kwietnia. Wówczas policjanci ujawnili w jednym z mieszkań, również przy ul. 11 Listopada, zwłoki dwóch osób. Na ciałach zaobserwowano rany postrzałowe. Więcej tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.