Idzie zimno… I co? Przecież dowozimy nasze Zapieksy!

Art. Sponsorowany

Jeśli macie ogromną ochotę na Zapieksy Pruszkowskie lecz nie chce się Wam ruszyć z domu to... przyjedziemy do Was z gorącą, chrupką i pełną dodatków Zapieksą! Dowóz – 504 223 000.

Pikantna Hiszpania, Grecka tradycja, a może Wyjątkowy Włoch? To nasze propozycje na coraz chłodniejsze dni. Gorące zapiekanki z iście słonecznymi dodatkami – oliwki, pomidorki, pepperoni, cebulka, szpinak… A to wszystko na chrupiącej bułce, którą obsypujemy serem. Zapiekamy. Pakujemy. Jedziemy.

Po takim wstępie sami zrobiliśmy się głodni. My wszystko mamy na miejscu, ale i Ty nie musisz wcale wychodzić jeśli Ci się nie chce. Zadzwoń, a przywieziemy wszystko czego Twoje zgłodniałe kubki smakowe potrzebują! Wykręcasz numer – 504 223 000 – podajesz nazwę Zapieksy, albo zrób swoją (a najlepiej kilka!), jej rozmiar – 15 cm lub 30 cm – a my już wiemy co mamy robić.

Zapieksy Pruszkowskie znajdują się przy ul. Kraszewskiego 28a w Pruszkowie. Chcesz zamówić? Dzwoń – 504 223 000.

Sprawdź na na Facebooku: Zapieksy Pruszkowskie.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.