Festiwal grillowania już dziś

Grodzisk Maz.

Sobota w Grodzisku Mazowieckim upłynie pod znakiem wspólnego grillowania, muzyki i dobrej zabawy. Smakołyki z rusztu serwowane będą w Parku Skarbków.

Grillowanie to już prawie nasz narodowy zwyczaj. Cieplejsze miesiące i długie weekendy nieodłącznie kojarzą się z zapachem pieczonych kiełbasek, warzyw i innych przysmaków. Okazja, aby ich spróbować, już dziś w grodziskim Parku Skarbków, gdzie odbędzie się festiwal grillowania.

 

To pierwsza tak duża plenerowa impreza dla fanów jedzenia z rusztu. Podczas festiwalu pojawią się firmy, które zaprezentują swoje kulinarne umiejętności. Najwięksi znawcy grillowania przygotują wyśmienite potrawy. Z pewnością nie zabraknie karkówki, kurczaka, kaszanki, kiełbasek i wielu innych smacznych propozycji

 

Takiej okazji nie można przegapić. Zwłaszcza, że to nie tylko kilka godzin biesiady, ale też pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych. Jak zapowiadają organizatorzy, szykuje się iście rodzinny klimat. O dobrą oprawę muzyczną imprezy zadba Trio Bogdana Wiśniewskiego.

Start: 28 maja, godz. 15.00.
Miejsce: Park Skarbków, Grodzisk Mazowiecki.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.