Dzień baniek mydlanych w Parku Skarbków!

Grodzisk Maz.

W najbliższy piątek w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się dzień baniek mydlanych. Nie jest to zabawa skierowana jedynie do najmłodszych, a do pozytywnych osób w każdym wieku. Wstęp wolny.

To będzie absolutnie fantastyczny dzień! Jak zapowiadają sami organizatorzy, miliony baniek mydlanych zabiorą was w cudowną podróż do krainy relaksu. – Nie ważne ile masz lat, ta zabawa jest dla każdego! Czeka cię tu strefa z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych. Mamy 600 litrów darmowego płynu tylko dla was – informują organizatorzy.

Nie obędzie się bez zabaw z animatorami. Przygotowana zostanie strefa relaksu i wypoczynku. Nie obędzie się również bez dmuchanego zamku, kolorowej waty cukrowej i pysznego popcornu na maśle kokosowym.

Jak przystało na iście „mydlaną” imprezę, na miejscu będzie również możliwość zakupu akcesoriów do robienia ogromnych baniek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć też swój sprzęt!

Impreza odbędzie się 23 sierpnia w godzinach 13.00 – 19.00. Miejsce zabawy to Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim. Wstęp wolny! Więcej informacji znajdziecie wchodząc na stronę facebookową – Bubble Day.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.