Daj się porwać magii kina – od teraz w Multikino Pruszków!

Art. Sponsorowany

To dobra wiadomość dla kinomanów oraz fanów najnowszych technologii - 10 listopada w Centrum Handlowym Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza 19 w Pruszkowie otwarte zostanie Multikino - jedno z najnowocześniejszych multipleksów sieci.

Najwyższa jakość dźwięku i obrazu, a do tego wysoki komfort – od 10 listopada mieszkańcy Pruszkowa i okolic będą mieli niepowtarzalną okazję przenieść się wraz z bohaterami do filmowego świata, by na własnej skórze doświadczyć najprawdziwszych emocji.

Nowo otwarte kino składa się z 7 sal o łącznej liczbie 810 miejsc. Do wyboru są aż 3 rodzaje foteli: standardowe, VIP oraz SuperVip. Te ostatnie umożliwiają oglądanie seansów w pozycji półleżącej. Widz sam decyduje o ustawienie fotela. Z kolei VIP-y mają szersze podłokietniki. Są umiejscowione w takim punkcie sali, z którego jest najlepszy odbiór podczas projekcji.

W sali nr 1 zastosowano najnowocześniejszy na rynku system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, który wywołuje wrażenie, jakby widza „otaczał” dźwięk. 6 pozostałych sal obsługiwanych jest przez Dolby Digital 7.1, czyli system emitujący dźwięk wielokanałowy.

Dodatkowo Multikino Pruszków jako pierwsze kino sieci zostało wyposażone w technologicznie zaawansowany sprzęt do projekcji 3D – DepthQ 3D, a także projektory laserowe firmy Barco.

Repertuar Multikina Pruszków wypełniony będzie najnowszymi premierami filmowymi. Na wielkim ekranie zobaczyć będzie można także maratony czy koncerty gwiazd światowego formatu. Pojawią się specjalne seanse dedykowane różnym grupom – na cykl „Kino na Obcasach” Multikino zaprasza damską część publiczności, z kolei podczas „Poranków w Multikinie” wyświetlane będą filmy adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Inną cieszącą się popularnością inicjatywą skierowaną do świeżo upieczonych rodziców będą seanse Multibabykino.

– Wraz z otwarciem Multikina Pruszków uruchamiamy nasze najważniejsze programy lojalnościowe i akcje promocyjne, aby mieszkańcy Pruszkowa i okolic od samego początku mogli w pełni korzystać z naszej szerokiej oferty – mówi Mariusz Spisz, commercial director w Multikino S. A. – Zachęcamy do oglądania najnowszych filmów w superjakości dźwięku i obrazu w promocyjnych cenach dzięki Multiponiedziałkom czy MEGAŚRODOM. Uczniowie i studenci koniecznie powinni skorzystać z M!Karty, a wypad całą rodziną do Multikina będzie zdecydowanie przyjemniejszy dzięki karcie Rodzina do Kina.

Więcej o aktualnym repertuarze Multikina, a także o promocjach i ofertach można znaleźć tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.