Charytatywnie dla Paulinki. Pomagajmy bawiąc się!

Grodzisk Maz.

W grodziskiej Mediatece odbędzie się impreza pt. „Charytatywnie dla Paulinki”. Dziewczynka urodziła się ze zniekształceniem lewej nóżki. Jest szansa na to, że będzie w przyszłości normalnie chodzić. Pomóżmy!

Już niedługo w Mediatece przy ul. 3 Maja spotkają się ludzie o dobrych sercach. Charytatywna impreza dla małej mieszkanki Grodziska Mazowieckiego odbędzie się w najbliższy piątek. Start o godz. 17.00. Wszyscy będą pomagać i świetnie się bawić. Przygotowano bowiem kilka godzin atrakcji.

W programie imprezy znajdziecie: o godz. 17.00 wernisaż fotografii młodzieży prowadzonej przez Marcin Masalski oraz podsumowanie Galeria Młodych – Młodzieżowej Grupy Konsultacyjnej, o 18.00 koncert wokalny młodzieży połączony z muzyką adeptów Yamaha Szkoła Muzyczna Milanówek, o 19.30 koncert Kuby Jurzyka, o 20.00 zabawę taneczną oraz gogle VR od Youmedia: Mediateka w Grodzisku Mazowieckim i gry planszowe!

Nie zabraknie pamiątkowych zdjęć dzięki Fotobudka PhotoFun. Redakcja WPR24.pl zachęca do udziału w wydarzeniu. Pomagajmy bawiąc się, bawmy się pomagając!

Szansą dla Paulinki jest operacja nóżki w Paley European Institute. Doktor Paley, który od lat pomaga dzieciom samodzielni chodzić zbadał Paulinkę. Sprawdził stópkę, kolano i biodro. Stwierdził, że dziewczynka sama pójdzie do szkoły, o własnych siłach, przemierzając kroki swoimi nóżkami. Jednak wcześniej potrzebna będzie kosztowna operacja, wynosząca 500 tys. zł.

Darowizny można wpłacać poprzez portal www.siepomaga.pl. Wystarczy wejść TUTAJ i skierować kursor na przycisk z napisem „Wesprzyj”.

A tak było podczas imprezy, która odbyła się w maju. Pokażmy, że będzie nas więcej!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Charytatywnie dla Paulinki. Pomagajmy bawiąc się!”

  1. Jarek pisze:

    Cudowna Dziewczynka !!! Zdrówka zyczymy !

  2. Rado pisze:

    Zdrówka dla Paulinki !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły