Brwinów zasadził…

Brwinów

… mnóstwo roślin. 9 października, podczas akcji sadzenia roślin w Parku Niepodległości. Zgłosili się i duzi, i mali, i wszyscy się dobrze bawili!

W akcji mógł wziąć udział każdy – nie tylko mieszkańcy Brwinowa. Wszyscy, którzy chcieli mieć wkład w urządzenie dawnych „brzózek”, a teraz Parku Niepodległości, spędzili wesoło i aktywnie czas na świeżym powietrzu, przy okazji upiększając teren przy ul. Lilpopa i Kraszewskiego.

Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Gminy Brwinów przygotował przeszło 500 sztuk roślin. Na skwerze będzie można podziwiać runiankę, trzmielinę, bluszcz pospolity, konwalie, hortensje w różnych odmianach. Na rozwinięcie dwóch ostatnich roślin będzie trzeba poczekać do wiosny, pozostałe będą cieszyć nasze oczy już teraz.

Park będzie wspaniałym miejscem do relaksu i rekreacji. Pośród starych drzew i nowych nasadzeń znajdą się ławki i stoły, piękne, utwardzone alejki, ujęcie wody pitnej w formie poidła. Nad rowem drenażowym wybudowany zostanie drewniany taras. Dodatkowo dla najmłodszych mieszkańców zaplanowano m. in. kalejdoskop gigant, peryskop, krzywe zwierciadło, spirala, pryzmat, lustro walcowe i tarcza Newtona.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Brwinów zasadził…”

  1. kurak pisze:

    Ech, gdzie te czasy, gdy opalaliśmy się nago z Dzidką w tych brzózkach… 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły