„Bombowa” komedia w Pruszkowie

Art. Sponsorowany

LA BOMBE to prawdziwie BOMBOWA komedia, wspaniali aktorzy, piękna sceneria, muzyka, kostiumy i sceny, które sprawią, że będziecie śmiać się do łez!

Caroline i Stéphane, małżeństwo od dwunastu lat, trójka dzieci, wyjeżdżają na Korsykędo swojegowakacyjnego domu … zdeterminowani, by odpocząć i zakochać się w sobie ponownie po urodzeniu najmłodszego dziecka. TO NIE BĘDZIE ŁATWE!!!

CAROLINE(Katarzyna Glinka/Anna Czartoryska-Niemczycka) jest w środku „poporodowej” depresji, staje się zniesmaczona sobą, odczuwa niechęć do otoczenia i rozwija irracjonalną zazdrość. ALBAN(Wojciech Błach/Michał Rolnicki) przyjaciel rodziny, zawzięty biegacz, którego właśnie porzuciłażona,krystalizuje wszystkie obawy Caroline. STÉPHANE(Radosław Pazura/Sambor Czarnota) sfrustrowany psycholog,rozumie powagę sytuacji, wyprzedza sprawy i z troski o żonę zatrudnia opiekunkę na czas wakacji. SAM(Karolina Sawka/Maria Wieczorek)opiekunka zwerbowana ze względu na swoją motywację i fakt bycia dwujęzyczną, przyjeżdża z Londynu do Bastii z całym bagażem… 1,80 m, obwód w pasie 60 cm, miseczka D, włosy spływające na plecy, seksowny akcent… i skrywany sekret.

Atmosfera robi się gorąca, STÉPHANE i ALBAN się gotują, a CAROLINE się przegrzewa… krótko mówiąc, to „BOMBA” w każdym tego słowa znaczeniu!

Spektakl „La Bombe” można będzie zobaczyć już 26 listopada o godz. 20.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie. Bilety do nabycia na kupbilecik.pl 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.