2300 sztuk podrobionych perfum w Brwinowie

Brwinów

Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pruszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zajmowali się wprowadzaniem do obrotu podrobionych perfum. Teraz grozi im więzienie

W poniedziałek 22 listopada policjanci weszli na teren jednej z posesji w Brwinowie. Z informacji jakie posiadali produkowano tam wyroby kosmetyczne. Co więcej na wyprodukowane perfumy były rozlewane do butelek z zastrzeżonymi znakami towarowymi.

– Na miejscu policjanci ujawnili rozlewnię oraz linię produkcyjną służącą do wytwarzania perfum. W wydzielonej przestrzeni magazynowej znajdowało się prawie 2300 sztuk gotowych, zapakowanych perfum, na opakowaniach których, umieszczone były zarejestrowane, zastrzeżone znakami towarowe popularnych marek. Funkcjonariusze podczas czynności zatrzymali również dwóch mężczyzn w wieku 43 i 50 lat. Przedstawione zostały im zarzuty wprowadzania do obrotu  towarów z podrobionymi znakami towarowymi i czynienia z tego procederu stałego źródła dochodu – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Ustawa o prawie własności przemysłowej za ten czyn przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “2300 sztuk podrobionych perfum w Brwinowie”

 1. KomsomolskajaPrawda188 pisze:

  Teraz lewackie interesy się skończyły, jak POwrócą złodzieje znowu zacznie lawinowo przybywać drogich aut bo będzie pranie watu, przemyt narkotyków, mafie paliwowe itp…dlatego komuniści z PO-KO-TRZASK-2050 zawsze będą mieć swoich wielbicieli j/n np.

  • Grabarz pisze:

   Brwinowianin Tusk, Rostowski, Graś, Sikorski, Sienkiewicz, Kopacz i Cichocki mieli siedzieć w więzieniu. Dlaczego do tej pory chodzą wolni po ulicach? Żaden z niezależnych najpolskich prokuratorów nawet nie postawił im zarzutów. Tyle VAT-u ludziom z portfeli ukradli. Po osiedlach i parafiach Brwinowa grasowały szajki PO i kradły ludziom VAT z piwnic. Dlaczego Zbigniew Ziobro, Bogdan Święczkowski, Mariusz Kamiński i Jarosław Zieliński nic z tym nie zrobili? Czyżby czekali na pomoc Łukasza Mejzy?

 2. kik pisze:

  hmm,.. Na każdym „bazarku” sprzedawane są podrabiane perfumy, ale jak korzyści mają nie tylko sprzedający, to proceder będzie trwał.

 3. Anonim pisze:

  Za p o to się żyło takim cwaniaczkom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły