Uciekał z „zakupami”, wpadł na mundurowych po służbie

Grodzisk Maz.

35-latek ukradł z jednego ze sklepów produkty o łącznej wartości 900 zł. Wychodząc z „zakupami” wpadł na funkcjonariuszy policji i straży miejskiej po służbie…

Policjanci z grodziskiej komendy otrzymali zgłoszenie od dzielnicowego z Podkowy Leśnej. Funkcjonariusz wspólnie z kolegą ze straży miejskiej już po służbie zatrzymali klienta jednego z grodziskich sklepów. Mężczyzna wyszedł z placówki handlowej z koszykiem pełnym zakupów. Gdy funkcjonariusze chcieli go zatrzymać zaczął uciekać. Po krótkim „pościgu” udało się zatrzymać nieuczciwego klienta. Na miejsce szybko dotarł patrol z komendy w Grodzisku Mazowieckim.

Na widok mundurowych mężczyzna wyjął z kieszeni przedmiot i włożył go do ust. Funkcjonariusze udaremnili próbę połknięcia przedmiotu. Okazało się, że zatrzymany w ten sposób chciał „schować” zawiniątko z białym proszkiem. – Jedna załoga wróciła do sklepu z odzyskanym towarem, którego wartość została ustalona na kwotę ponad 920 złotych, a kolejna zabrała zatrzymanego z zabezpieczonymi narkotykami do komendy. Po badaniu substancji okazało się, że 35-latek próbował pozbyć się ponad 17 gramów mefedronu – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zatrzymany usłyszał zarzuty dokonania kradzieży i posiadania substancji psychotropowej. Co ważniejsze mężczyzna był już karany za obydwa przestępstwa, stąd będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Postępowanie w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Uciekał z „zakupami”, wpadł na mundurowych po służbie”

  1. Gorzej pisze:

    Coraz więcej psychicznych

  2. ABW pisze:

    Do Paki z nim !

  3. Anonim pisze:

    Hahahhaahhahahahahahahahahahhaahahahhahahahahhabahahhahahahhah prawie tak krystaliczny jak wąsik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły