Taniec to świetna zabawa i okazja do „poruszania się” zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Sprawdź dlaczego warto bliżej poznać UKS Top Dance!

Niech nie zmyli was nasza nazwa Uczniowski Klub Sportowy Top Dance ma ofertę dla każdej grupy wiekowej. Dzieci i młodzież mogą zgłębić tajniki tańca towarzyskiego. Natomiast dla dorosłych proponujemy zajęcia taneczne, które zagwarantują relaks i dobrą zabawę, a dodatkowo poprawią kondycję!

W tym sezonie przygotowaliśmy aż 9 grup, stworzonych tak by dopasować się do umiejętności i aspiracji tancerzy. Swoje pierwsze kroki na parkiecie stawiają już dzieci w wieku 3 lat! Ale spokojnie jeśli jesteście już starsi to nic nie szkodzi. W tym roku startujemy z grupą dla początkujących nastolatków (13-18 lat).

Natomiast dla dorosłych mamy naukę tańca w parach oraz lekcje „pierwszego tańca”. Dla pań prowadzimy dedykowane zajęcia Ladies Latino!

Najlepsi uczą się od najlepszych
Sukcesy taneczne naszych podopiecznych to efekt nie tylko talentu i wytężonej pracy. Podstawą jest bowiem kadra trenerska. I dlatego w UKS Top Dance stawiamy na prawdziwych fachowców! W naszej kadrze znajdują się najlepsi trenerzy, którzy mogą pochwalić się zarówno świetnymi wynikami – m.in. Mistrz Świata, jak i fachową wiedzą – doktor z dziedziny nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauk o kulturze fizycznej, wykładowca AWF Warszawa.

Wiedza i doświadczenie to nie koniec. Nasi trenerzy taniec traktują nie jako pracę, ale jako pasję. Nieustannie poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach. Działamy również w strukturach Polskiego Związku Sportu Tanecznego.

Z nami dotrzesz na szczyt
Ucząc tańca pamiętamy, o tym by była to zabawa i przyjemność dla dzieci i młodzieży. Zawodnicy, którzy z tańcem wiążą swoją przyszłość mogą liczyć na nasze wsparcie. Dla nas najlepszym potwierdzeniem tego, że swoją prace wykonujemy wzorowo są wyniki naszych podopiecznych. A tu lista jest długa. Tancerze UKS Top Dance odnoszą triumfy nie tylko na arenie krajowej, ale i międzynarodowej! Sukcesy sprawiają, że często gościmy w telewizji.

Wiemy jednak, że zawody i turnieje to sytuacje stresujące. Dlatego dbamy też o psychikę naszych tancerzy. Ze szkołą współpracuje psycholog sportowy trener fitness, a nawet fryzjer topowych tancerzy.

Turnieje sportowe
Nasi tancerze biorą udział w rozmaitych zawodach i konkursach. Sami również organizujemy zawody sportowe. Są to zarówno imprezy taneczne o randze ogólnopolskiej, jak i międzynarodowej. Najbliższy turniej już w październiku w Pruszkowie – będą to Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym.

Promujemy aktywność
Jako Klub Top Dance angażujemy się w rozmaite projekty promujące taniec. Dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta, prowadzimy projekt „Tańcz i Ćwicz z Top Dance” już drugi rok. To bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży z Pruszkowa, prowadzone przez kilkukrotnych Mistrzów Europy i Świata w tańcu.  Działamy również na rzecz promocji sportu, zdrowego stylu życia i dodatkowo promujemy Pruszków!

Idealna lokalizacja
Tworząc UKS Top Dance postawiliśmy na dogodną lokalizację naszej szkoły. Zajęcia prowadzimy w hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Pruszkowie. Hala jest wyciszona i posiada parkiet. Lokalizacja szkoły tańca jest idealna nie tylko dla mieszkańców Pruszkowa. Łatwo i szybko można dojechać tu samochodem. W pobliżu znajduje się również stacja WKD.

Zapisy ruszyły!
Nie czekaj! Zapisy na rok 2022/2023 już ruszyły. Nie wiesz do jakiej grupy zapisać siebie lub dziecko? Skontaktuj się z nami! Pomożemy! Prowadzimy nabory na zajęcia taneczne dla dzieci oraz młodzieży. W tym również dla młodzieży, która wcześniej nie miała styczności z tańcem. Oczywiście czekamy również na dorosłych, którzy chcą zgłębić tajniki tańca. Zadzwoń, zapisz się i koniecznie przyjdź na nasze zajęcia!

Top Dance
ul. Lipowa 31 (hala sportowa w Szkole Podstawowej nr 6), 05-800 Pruszków
Otwarte od poniedziałku do piątku, w godz. 17.00-21.00
tel.: 506 116 447 lub 506 506 933
mail: uks.topdance@gmail.com
www.top-dance.pl
zapisy: https://www.top-dance.pl/zapisy/

 

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.