Strażacy uratowali… kota

W środowy poranek strażacy z pruszkowskiej Straży Pożarnej uratowali kota. Zwierzę od dłuższego czasu przebywało na drzewie.

W środę, 15 marca, o godz. 8.30, na ul. Powstańców, na wysokości nr 5, przyjechał zastęp straży pożarnej. O informację poprosiliśmy mł. bryg. Karola Krocia.
– Otrzymaliśmy zgłoszenie na ul. Powstańców. Zgłoszenie dotyczyło kota, który od dwóch dni przebywał na drzewie. Zwierzę było monitorowane, ale nie chciało zejść, dlatego na miejsce zostało wysłanych trzech strażaków i samochód z drabiną mechaniczną. Na miejsce został wezwany także patrol pruszkowskiej straży miejskiej. Akcja zakończyła się sukcesem – podsumowuje Kroć.
Kota przejęła straż miejska. Został przewieziony do weterynarza, który oceni jego stan.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Strażacy uratowali… kota”

 1. Anonim pisze:

  Chore k. czasy.

 2. Janek pisze:

  gratulacje i serdeczne podziękowania dla Strażaków! Straż Pożarna to jedyna rozsądna służba w tym kraju. dobrze zorganizowana, nieźle wyposażona, świetnie przeszkolona i przede wszystkim chętna do działania i pomocy. pozdrawiam wszystkich Strażaków.

 3. Bareja inaczej pisze:

  to nie był kot, tylko zając przebrany za kota

 4. robot pisze:

  Fajnie że chociaż kotełek był dobrze strzeżony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły