Startuje Grodziski Rower Miejski

Grodzisk Maz.

Mamy dobre wieści dla miłośników aktywnego spędzania czasu. W Grodzisku Mazowieckim startuje Grodziski Rower Miejski.

Firma Nextbike Grodziski Rower Miejski obsługuje od momentu powstania systemu, czyli od 2014 r. Warto zaznaczyć, że kolejne sezony do 2026 r, również będą obsługiwane przez tego operatora.

Inauguracja nowego sezonu już dziś. Start systemu zaplanowano na 1 kwietnia. W tym sezonie mieszkańcy Grodziska rowery będą mogli wypożyczyć na 16 stacjach. Co ciekawe stacja, która do tej pory znajdowała się przy Zespole Szkół przy ul. Zielony Rynek zostanie przeniesiona do… Książenic na teren szkoły. Do ich dyspozycji przygotowano 92 rowery, a w tym 24 będą wyposażone w dziecięce foteliki.

Operator, poza sprawnością rowerów i terminali i stojaków będzie odpowiadał za ich relokację na stacjach priorytetowych. Do tego ma bezpłatnie przenieść stację w miejsce nowej lokalizacji oraz zapewnić magazyn na części zapasowe, wyposażenia serwisowego, części elektroniczne ze stacji i same rowery.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16