Znicz Basket przegrał z liderem

Region

Znicz Basket Pruszków w środowym meczu 18. kolejki, rozegranym awansem, podejmował lidera rozgrywek MKS Dąbrowa Górnicza. Niestety nasza drużyna przegrała 66:77.

Cały mecz był wyrównany. Znów jednak o porażce zadecydowała końcówka spotkania. Najwięcej punktów dla Znicza Basketu rzucił Sławomir Nowak (15). W drużynie gości najlepszym dorobkiem może pochwalić się Marek Piechowicz (20).

To trzeci mecz pruszkowian z rzędu na własnym parkiecie i trzecia porażka. Na szczęście ta zła seria nie przełożyła się jeszcze na spadek w tabeli. Wciąż jesteśmy na ósmym miejscu. Trzeba jednak pamiętać, że mamy rozegrany jeden mecz więcej od bezpośrednich rywali w walce o play-off.

W sobotę Znicz Basket pojedzie do Łodzi na bardzo ważny mecz z ŁKS Sphinx Petrolinvest, który w tabeli jest „oczko” wyżej z przewagą dwóch punktów.

Znicz Basket Pruszków – MKS Dąbrowa Górnicza 66:77 (14:19, 16:14, 19:19, 17:25)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.